summer2.png
Drukāt

Par mums

Mūsu nometne „Ecoland” ir legāli reģistrēta Latvijas teritorijā kā veselīgu aktivitāšu un valodas nometne. Nometnes vadītāja sertifikāts nr. 116-00080.

Saņemtās atļaujas:

  1. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)

  2. Veselības inspekcija (VI)

  3. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD)

  4. Saulkrastu pašvaldība.

Mūsu nometnes mērķis ir iemācīt bērniem paņēmienus, kā kontrolēt sevi un savas emocijas dažādās dzīves situācijās, sasniegt līdzsvaru un harmoniju ar jogas palīdzību, sporta un intelektuālās rotaļas, kino skatīšanās un filmu apspriešana, kas māca bērnus domāt („Okeāni”, „Hatiko”, „Home”, „Mazā princese”), valodas nodarbības.

Angļu valodas apgūšana notiek dažādu pasākumu un nodarbību laikā, kad angļu valoda nav mērķis, bet kā līdzeklis. Mēs nevirzām sev par mērķi iemācīt angļu valodas gramatiku pie skolas sola sutīgas vasaras laikā, tomēr, lai bērni varētu uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam organizēt tematiskas nodarbības angļu valodā, kuru laikā bērns paplašina vārdu krājumu dotajā tēmā un mācās tos izmantot. Piemēram, intelektuālā grupu spēlē par tēmu „A Trip to Space”, kad bērniem tiek piedāvāts grupās sagatavot stāstu angļu valodā, par to, kādas lietas viņi ņemtu līdzi, ceļojot kosmosā. (Nepieciešamais leksikas materiāls tiek dots un tiek apspriests iepriekš) vai elementārie „Jautrie starti” (Happy Competition), kuru norise tiek apspriesta tikai angļu valodā. Šeit bērni apgūst sporta leksiku, kas ir saistīta ar kustībām, sporta inventāru u.tt. ("You run, then push this little ball, hop on your left leg, jump over this log etc."). Tādā veidā darbības laikā bērni efektīvāk iegaumē frāzes uz visu dzīvi.

 

Kino filmēšana tiek organizēta vai nu jau pēc gatava scenārija, vai mēs piedāvājam bērniem izdomāt pašiem savu filmas scenāriju. Šis pasākums tiek realizēts, sadarbojoties ar profesionālu video studiju Videoservice (www.videoservice.lv), kurā profesionāls operators bērniem izstāstīs par režisūras un filmēšanas pamatiem (bērniem tiks piedāvāta iespēja pašiem filmēt ar profesionālu videokameru), kā arī par videomontāžas pamatiem (bērns saņems disku, kurā būs ierakstīta nofilmētā filma).

Ar dažnedažādu rotaļu un pasākumu starpniecību mēs palīdzam bērniem līdzsvarot un stabilizēt savu iekšējo stāvokli, sekot līdzi savām domām, emocijām, mainīt negatīvo domāšanu uz pozitīvu, attīstīt savas intelektuālās spējas.

Joga

Pastāv stereotipi, ka joga – tas ir kaut kas sarežģīts un pieejams tikai īpašiem cilvēkiem. Tomēr tas ir maldīgs priekšstats. Ar jogu var nodarboties jebkurā vecumā, jebkura svara kategorijā un veselības stāvoklī. Joga sniedz tikai POZITĪVU rezultātu.

Joga – tā ir vairāk kā fiziskā kultūra, tā ir dvēseles, gara un vispārēja dzīvesveida kultūra, kas jāapgūst jau no bērnības.

Īpaši interesantas bērniem šķiet jogas pamatpozas, jo katrai no tām ir savs nosaukums (pārsvarā tie ir saistīti ar dzīvnieku nosaukumiem). Bērni ar prieku tēlo dzīvniekus (kaķi, suni, kobru, peli, lauvu, vali, vardi, taureni u.c.). Interesanti, ka katrai stājai ir savs mērķis. Piemēram, siseņa poza palīdz nostiprināt muguras muskulatūru, bruņurupuča poza palīdz nomierināt savas jūtas un sajust sevi drošībā kā zem vairoga. Taureņa poza palīdz bērniem uzlabot stāju, un zivs poza padara dziļāku elpošanu, atver ceturto (sirds) čakru, atbrīvo mīlestības jūtas un uzlabo garastāvokli.

Tādēļ mūsu nometne „Ecoland” atrodas gleznainā vietā, kāpu zonā, tieši Baltijas jūras krastā, tālu no pilsētas un automaģistrālēm. Tieši šeit, šajā gaismas, siltuma un harmonijas oāzē, mēs dodam bērniem atslēgu, kā dzīvot šajā lielajā, bet pārsteidzoši skaistajā pasaulē!